11-14 Şubat Katılım Koşulları

Instagram sayfası takipçilerinden 5 kişiye çift kişilik Yüksek İp Parkuru hediye.

“SEVGİLİLER GÜNÜ ÖDÜLÜ” KATILIM KOŞULLARI & DETAYLARI

FOREST KEMERBURGAZ Instagram sayfasında detayları yayınlanan paylaşımda, aşağıda verilen şartları sağlayan 5 kişiye; @forestkemerburgaz’dan Çift Kişilik Yüksek İp Parkuru hediye edilecektir.

Tüm katılımcılar, Katılım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 • @forestkemerburgaz Instagram hesabının takip edilmesi, en az bir kişinin etiketlenerek yorum yazılması ve yarışmanın olduğu paylaşımın beğenilmesi gerekmektedir.
 • Aynı hesaptan katılım bir kez kabul edilecektir.
 • 18 yaşından küçük olanlar bu yarışma katılamaz.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına tek profil adresinden katılabilirler.
 • Başkası adına katılım yapılamaz.
 • Hediye biletler 31.03.2020’ye kadar geçerli olacaktır.
 • Hediye edilen biletler başkasına devredilemez.
 • Yarışma 14 Şubat Pazar günü saat 23:59’da sona erecektir.
 • Kazananlar 16 Şubat Salı günü sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.
 • Kazananlar iletişim bilgilerini en geç 17.02.2021 tarihi saat 23.59’a kadar iletmelidir.
 • Yedek talihlilere 18.02.2021 tarihi itibariyle ulaşılarak, iletişim bilgileri talep edilecektir.

 

 1. Bu yarışma Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.04.2019 tarihli ve 24951361-255.05.02-E.3572 sayılı yazısına istinaden ikramiye tutarının 04 Ekim 2016 tarihli ve 26309 sayılı Karşılığı Nakit olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik’in 2/f maddesinde belirtilen tutarın altında olması nedeniyle izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. Kazanan kişilerden istenecek adı-soyadı ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan işletme veya ajans sorumlu değildir.
 3. Kazanan kişilerden istenecek adı-soyadı ve iletişim bilgileri; Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde; Faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, organizasyon ve etkinlik yönetimi, yetkili kişi, kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi, yarışma için başvuru taleplerinizin alınabilmesi, yarışmanın gerçekleştirilebilmesi, yarışma sonrasında sıralamanın yapılabilmesi ve ödüle hak kazanan kişilere ödüllerinin iletilmesi, yarışmanın şeffaflığı kapsamında ödüle hak kazanan kişilere ve yarışmaya katılan diğer kişilere yarışma sonuçlarının sosyal medya dahil olmak üzere tüm dijital medya kanalları üzerinden açık bir şekilde duyuru yapılması ve işletmeye özgü işlerin, çalışmaların, operasyonların geliştirilmesine, takibine, kontrolüne yönelik faaliyetlerin planlanması ve icrası amaçlarıyla sınırlı olarak işlenmektedir.
 4. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
 5. İşletme/Ajans katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 6. Kazanılan hediyenin nakit karşılığı talep edilemez. Kazanılan hediyede değişik yapılamaz.
 7. Sonuçlar tarafsız bir çekilişle simpliers aracılığıyla yapılmaktadır. “Özel Jüri” gereken durumlarda jüri, İşletme’nin Genel Müdür, Pazarlama Müdürü ve Sosyal Medya Uzmanından oluşmaktadır.
 8. Yarışmalara katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur. Yarışma ile ilgili sosyal medyalar sorumluluk kabul etmez.
 9. Paylaşımlar içerisinde, herhangi bir kuruma, şahsa, topluluğa yapılmış hakaret, suçlama ve yorum gibi tüm ifadeler ilgili sahibine ait olup ilgili içerikten İşletme/Ajans hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu içeriklerin sahipleri diskalifiye edilecektir.
 10. Kazananların iletişim bilgilerini en geç 17.02.2020 tarihi saat 23.59’a kadar @forestkemerburgaz Instagram hesabına direkt mesaj yolu ile iletmesi beklenmektedir. İletmedikleri takdirde katılımcılar ödüle ilişkin haklarını kaybedecek ve yedek talihliyle iletişime geçilecektir.
 11. İşletme/Ajans kampanya katılım koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutar.
 12. İşletme’nin/Ajans’ın yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır