THY Miles&Smiles Kampanyası

THY Miles&Smiles'dan Macera Severlere Özel Kampanya

Miles&Smiles Macera Severler Kampanyası

Miles&Smiles üyeleri, Türkiye’nin en büyük açık hava doğa ve macera parkında maceranın doruklarına çıkıyor. Sen de Miles&Smiles üyesiysen, Forest Kemerburgaz Macera Parkı’nda hafta içi her gün 1 üniteyi ücretsiz tecrübe et ve Yıllık Sınırsız Macera Giriş Kartı’nda %25 indirim fırsatını yakala.

Kampanya Detayları 

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri (hafta içi her gün), TK numarasını kimliği ile ibraz eden Miles&Smiles üyeleri, macera parkı aktivitelerinden* birini ücretsiz olarak tecrübe edebilecekler. Ayrıca Forest Kemerburgaz Macera Parkı Yıllık Kartı’nda 2021 sonuna kadar geçerli sınırsız macera girişine %25 indirim avantajına sahip olabilecekler. 
* (Yüksek ip parkuru, ATV Safari ve Survivor ile diğer ücretli atölye çalışmaları hariçtir.)
 
Kampanya Koşulları (01.10.2020-31.12.2020)
 
• Forest Kemerburgaz içerisinde yer alan Ağ Parkuru, Alçak İp, Dev Salıncak, İnsan Sapanı, Zipline, Serbest Atlayış ve Tırmanma Duvarı parkurlarında geçerli olmak üzere Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinden herhangi bir gün için geçerli ücretsiz kullanım ve Yıllık sınırsız macera giriş kartı için kendisi ve yanındaki 4 kişi için gişede %25 indirim imkânı sağlanabilecektir.
• Kampanya Ekim 2020, Kasım 2020, Aralık 2020 tarihleri için her Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri geçerli olacak olup, yıllık sınırsız kart kullanımı için kampanya döneminde misafirin kartı satın aldığı tarihten itibaren 31.12.2021 tarihine kadar kullanım ve geçerlilik hakkı olacaktır.
• Kampanyaya katılmak için THY Miles&Smiles kartı ve eş zamanlı olarak kimlik ibrazı zorunludur.
• Ücretsiz giriş fırsatı için her üyenin 1 defa kampanya kullanım hizmeti alma hakkı bulunmakta olup, Yıllık Kart %25 indirimli satın alma hizmeti için kendisi ile beraber yanındaki 4 kişiyi de indirimden faydalandırabilir. 
• Yıllık Kart’ta geçerli %25 indirimden T.C vatandaşları ve oturum izni olan Yabancı Uyruklu Miles&Smiles Üyeleri yararlanabilir.
• Kampanya farklı herhangi bir kampanya/promosyon/indirim ile birleştirilemez.
• Covid-19 önlemleri alınmış olup dezenfektan, maske, eldiven verilmekte, ateş ölçümü yapılmaktadır. Sosyal mesafe kurallarına uyulmaktadır.
• THY Miles&Smiles ve Forest Kemerburgaz kampanyayı durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
• Forest Kemerburgaz Müşteri Hizmetleri 0850 441 4424
 
 
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır